Rreth nesh

Ningbo Exploration natyrë furnizimet Co Ltd është një hulumtim profesional në natyrë mobilje dhe zhvillimit, prodhimit, shitjes si një ndërmarrje. Prodhimi kryesor dhe shitjes: duke e bërë bastun prej palme kacavjerrëse vazo, gërshetim divan bastun prej palme kacavjerrëse, thurje bastun prej palme kacavjerrëse tavolina dhe karrige, karrige Park, kabinetet e magazinimit, tavolina mermeri dhe furnizime të tjera në natyrë mobilje. Kompanitë respektimi në përmirësimin e natyrë ambientit vend të lirë, premisa e ndjekjes së jetës së kualitetit të lartë si qëllim, produktet janë përdorur gjerësisht në park, kopsht, rrethin e biznesit, pika piktoreske, reale zyrën e shitjes të pasurive, klauzolë familjare, restorante dhe lloje të tjera të vendeve, përmes kompanisë insistojnë në dhe lufta, janë eksportuar në më shumë se 50 vende dhe rajone të botës për të fituar miq kombëtare njohur dhe të dashur.

about20180206103739

WhatsApp Online Chat !