• karrige Woven bastun prej palme kacavjerrëse
 • Woven Tabela bastun prej palme kacavjerrëse
 • Woven divan bastun prej palme kacavjerrëse
 • Woven Rattan Sofa

  Woven Rattan Sofa

 • Endura CHAIR bastun prej palme kacavjerrëse

  Endura CHAIR bastun prej palme kacavjerrëse

 • Endura TABELA bastun prej palme kacavjerrëse

  Endura TABELA bastun prej palme kacavjerrëse

Çfarë bëjmë ne?

 • 7f74fa44

Ningbo soxue mallrave në natyrë co., LTD. Është një hulumtim profesional në natyrë mobilje dhe zhvillimit, prodhimit, shitjes si një ndërmarrje. Prodhimi kryesor dhe shitjes: duke e bërë bastun prej palme kacavjerrëse vazo, gërshetim divan bastun prej palme kacavjerrëse, thurje bastun prej palme kacavjerrëse tavolina dhe karrige, karrige Park, kabinetet e magazinimit, tavolina mermeri dhe furnizime të tjera në natyrë mobilje.

WhatsApp Online Chat !