На 3 парчиња од целата железо наложница

Краток опис:

Specification Item Name The 3 pieces of the whole iron concubine Item No.   Shape   Vines color Grey four rattan Coating color  Black Cushion color Grey polyester fabric Style Outdoor furniture Dimensions Length   Width   Height   Capacity N/A Material tubular  product  Iron pipe glass Black silk screen Weights net weight (kg)   Shipping Weight (kg)   corner Middle sofa Tea table 87 65 11 80 80 58 66 66 40


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација
  Име на предметот На 3 парчиња од целата железо наложница
  Точка бр  
  облик  
  боја на винова лоза Греј четири ратан
  боја слој  црна
  боја перница Греј полиестер платно
  стил отворено мебел
  димензии
  должина  
  ширина  
  Висина  
  капацитет N / A
  материјал
  тубуларна производ  железо цевка
  стакло Црн екран свила
  тежини
  нето тежина (kg)  
  Испорака Тежина (kg)  
  агол Блискиот троседот чај маса
  87 65 11
  80 80 58
  66 66 40

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !