Гарланд стол три парче

Краток опис:

Specification Item Name All iron Claire three pieces Item No.   Shape   Vines color Double black cane Coating color  Black plug Cushion color Black color loom Style outdoor Dimensions Length   Width   Height   Capacity N/A Material tubular  product  Aluminum tube ps board Black  plastic parts Black plug


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација
  Име на предметот Сите железо Клер три парчиња
  Точка бр  
  облик  
  боја на винова лоза Двоен црна трска
  боја слој  Црното приклучок
  боја перница Црна боја разбој
  стил отворено
  димензии
  должина  
  ширина  
  Висина  
  капацитет N / A
  материјал
  тубуларна производ  алуминиум цевка
  PS одбор црна 
  пластични делови Црното приклучок

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !