Контактирајте не

Ningbo Истражување на отворено материјали копродукции, Ltd

адреса

град Ningbo Yinzhou округ

Zhan Чи Жен Лиан Шенг saltworks

Е-пошта

wade@suoxuehuwai.com

телефон

Тел: 86-0574-88192508

Факс: 86-0574-88192508

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !