630 групи на линии

Краток опис:

Specification Item Name All four iron egg coverings Department Item No.   Shape   Vines color Rattan black rattan Coating color  Black plug Cushion color no Style outdoor Dimensions Length   Width   Height   Capacity N/A Material tubular  product  Iron pipe ps board no plastic parts Black plug


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација
  Име на предметот Сите четири железо Одделот јајце облоги
  Точка бр  
  облик  
  боја на винова лоза Ратан црна ратан
  боја слој  Црното приклучок
  боја перница нема
  стил отворено
  димензии
  должина  
  ширина  
  Висина  
  капацитет N / A
  материјал
  тубуларна производ  железо цевка
  PS одбор нема
  пластични делови Црното приклучок

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !