• Плетени ратан стол
 • Плетени ратан маса
 • Плетени ратан троседот
 • Плетени ратан троседот

  Плетени ратан троседот

 • Плетени ратан стол

  Плетени ратан стол

 • Плетени ратан ТАБЕЛА

  Плетени ратан ТАБЕЛА

Што да правиме?

 • 7f74fa44

Ningbo soxue отворен ко стока., LTD. Е професионална отворено мебел истражување и развој, производство, продажба, како едно претпријатие. Главната производство и продажба: што ратан саксија, ткаење ратан троседот, ткаење ратан маси и столици, парк столици, складирање кабинети, мермерни плочи и други отворено материјали мебел.

WhatsApp Online Chat !